Movies
Ratings
704
Your Friend the RatRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0