Series
Ratings
14
Reply 1997Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0