Titles you rated
BattleshipRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0