Series
Ratings
24
Full HouseRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5