Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5