Series
Ratings
27
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
Offline LoveRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0