Movies
Ratings
462
Sex and the CityRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5