Series
Ratings
122
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Troy: Fall of a CityRated ★ 2.5- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 4.5
- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Seven SecondsRated ★ 4.0
Deadwind Season 1Rated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
Black SailsRated ★ 4.0
Black SailsRated ★ 4.0
Black SailsRated ★ 4.0
Black SailsRated ★ 4.0