Movies
Ratings
129
The VisitRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
First ManRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 5.0
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 1.5
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0