Movies
Ratings
580
NonnasRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- 6 DaysRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Turtles All the Way DownRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Beyond UtopiaRated ★ 4.0