Movies
Ratings
32
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0