Series
Ratings
65
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 1.5
Angry MomRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5