Movies
Ratings
158
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5