Movies
Ratings
19
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 3.0