Series
Ratings
92
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5