Movies
Ratings
351
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5