Movies
Ratings
134
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 3.0
GoldRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5