Movies
Ratings
375
NopeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Big PictureRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 3.0
Better Watch OutRated ★ 3.5
House at the End of the StreetRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 1.0
Going in StyleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ChawRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0