Series
Ratings
69
GleeRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 1.0- Combat HospitalRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 1.0
JinRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Dr. RintarōRated ★ 1.0
The GuardianRated ★ 1.0
The Client ListRated ★ 1.0- 愛情闖進門Rated ★ 1.0
Pan AmRated ★ 0.5- BakumanRated ★ 1.0
Community Season 2Rated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 0.5
The Big CRated ★ 1.0
LostRated ★ 5.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0