Series
Ratings
120
The Art of SarahRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Just a bit EspersRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5