Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
- HelltechRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5