Series
Ratings
180- InuYashaRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Long VacationRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Limitless: Live Better NowRated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheat: Unfinished BusinessRated ★ 1.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0