Series
Ratings
46
Run OnRated ★ 3.5
Traces of LoveRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Half Blue SkyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0