Titles you rated
The 101st ProposalRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 1.5- Lipstick Jungle Season 2Rated ★ 4.0
- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 1.5
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 3.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.0- TerroirRated ★ 1.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 1.5
Star's LoverRated ★ 1.0
ScandalRated ★ 4.0
ScandalRated ★ 3.0
ScandalRated ★ 4.0
ScandalRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 1.0
Air CityRated ★ 3.0
ScandalRated ★ 4.5