Movies
Ratings
902
AttractionRated ★ 1.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.0
Our TownRated ★ 2.0
BoltRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5