Titles you rated
My PaparottiRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5