Series
Ratings
36
HealerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0