Movies
Ratings
472
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 1.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Second ActRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0