Movies
Ratings
451
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Non-fiction DiaryRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Delta BoysRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OnwardRated ★ 2.0
LucaRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0