Series
Ratings
27
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Code: Secret RoomRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0