Movies
Ratings
180
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5