Titles you rated
The Boys Season 5Rated ★ 4.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.0
SF8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
The BeautyRated ★ 3.0
ServantRated ★ 3.5
The Darwin IncidentRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Them Season 2Rated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 3.0
The OutsiderRated ★ 3.5