Series
Ratings
36
Voice season1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0