Series
Ratings
157
Lunch QueenRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0