Series
Ratings
163
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0