Series
Ratings
108
Baby ReindeerRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 1.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 2.0- Their Perfect DayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0