Series
Ratings
25
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- Gokusen SpecialRated ★ 5.0