Series
Ratings
266
Pursuit of JadeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The FableRated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Mad UnicornRated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0