Series
Ratings
70
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5