Series
Ratings
38
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0