Movies
Ratings
715
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0