Movies
Ratings
891
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0- Life That SavesRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0- The Snow RabbitRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.0