Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
RevenantRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- 초대형 노래방 서바이벌 VSRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5