Titles you rated
Tong: MemoriesRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0