Series
Ratings
85
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0