Series
Ratings
98
The MiddleRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Ghosts Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0