Series
Ratings
67- The Lost RoomRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5