Series
Ratings
38
Something in the RainRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Haters Back Off!Rated ★ 4.0
- Haters Back Off!Rated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0