Movies
Ratings
1146
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0