Series
Ratings
140
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0